Invisalign Provider

3 ay kadar kısa bir sürede daha düzgün bir gülümsemeye sahip olun.


Dünyanın ilk şeffaf alignerına öncülük eden Invisalign, insanların dişlerini düzleştirmek için kullandığı yöntemlerden çok daha fazlasını sunuyor. Her bir özelik, hak ettiğiniz gülüşü açığa çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Bu yüzden milyonlarca insan hayatlarını çıkarılabilir, neredeyse görünmez alignerlarımızla değiştiriyor.

Invisalign Made to Move.
Üç adım ileri, geri adım yok.

Invisalign Sisteminin her bir yenilikçi özelliği hak ettiğiniz gülümsemeyi ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu yüzden milyonlarca insan hayatlarını çıkarılabilir, neredeyse görünmez alignerlarımızla değiştirdiler. Dişlerinizi azar azar hareket ettirmek için özel yapılmıştır, her bir küçük hareket sizi nazikçe, etkili ve hassas biçimde bir sonraki halinize bir adım daha yaklaştırır.

Her türlü gülümseme
için özel tasarlandı.

Invisalign tedavisinin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Deneyimli bir Invisalign sağlayıcısının ellerinde hafif ila karmaşık diş düzleştirme sorunlarının tedavisi için kullanılabilir.


  • MİLYONLARCA GÜLÜŞ: Milyonlarca insan gülüşlerini Invisalign şeffaf alignerlarla dönüştürdü.
  • HIZLI: Haftalık alignerlarla 3 ay kadar kısa bir sürede daha düzgün bir gülümsemeye sahip olun.
  • ŞEFFAF: Diş düzleştirme tedavisi gördüğünüzü neredeyse hiç kimse fark etmeyecek.
  • KONFORLU: Özel yapım, kullanması sorunsuz ve rahat.
  • ÇIKARTILABİLİR: Invisalign alignerlarda kullanılan SmartTrack malzemesinin diş hareketini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır ve diğer şeffaf aligner malzemelerinden daha iyi performans gösterir.
  • KANITLANMIŞ: Invisalign alignerlarda kullanılan SmartTrack malzemesinin diş hareketini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır ve diğer şeffaf aligner malzemelerinden daha iyi performans gösterir.

Invisalign ile gülümsemenin gücünü keşfedin.
Dünyanın en gelişmiş şeffaf aligner sistemi; sizleri ileri taşımak için yapıldı.

Sanılanın aksine ortodonti tedavisi kolay, hızlı ve kesin sonuç verir! Sağlıklı dişler ve özgür gülüşler için dişlerde ve çene yapısında bulunan yerleşim bozukluklarına ortodonti tedavisi uygulamaktayız. Ortodonti sayesinde diş çapraşıklıkları her yaşta tedavi edilebilir. Ama sorun iskelet yapısında ise erken yaşta tedavi çok önemlidir. Ortodontik tanı için en uygun yaş ilk daimi dişlerin çıkmaya başladığı 6-7 yaşları olmasına rağmen yaş sınırlaması olmadan her yaşta tedavi mümkündür.